Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na www.youtube.com

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent modułów do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]