Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do terapii wibracjami

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: szwalni, wykrawalni, montowni i działu elektroniki. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddawane są odpowiednim testom. Okrycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów marki Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]