Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej na temat Vitberg opinie na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia pacjentów skarżących się na bóle nóg, szyi czy kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]