Portal „Uroda i Zdrowie” recenzuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg – opinie

Więcej szczegółów o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Dosłownie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]