Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Skontaktuj się z polskim psychologiem Northampton

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracji praktycznie zanikła, jednak ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu sytuacjach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, generują wiele problemów, którym bardzo trudno jest sprostać. Separacja z rodziną często powoduje ogromny stres. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się też kłopoty z otrzymaniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty zostaną przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339