Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Maseczki z atestem zamówisz na www.vitberg.com.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały glob, na skroś zmieniła nasze życie oraz relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego wymuszają konieczność stosowania różnych środków, których rolą jest chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego nowego wirusa. Idąc do restauracji lub apteki, gdzie zwykle napotykamy większą grupę ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa założyć na nos i usta ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeżeli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w zwykłej maseczce z tkaniny?

Wygodna przyłbica ochronna zabezpiecza równie dobrze jak maska chirurgiczna

Osoby, które uważają ochronne maseczki z tkaniny za niekomfortowe i mają kłopoty z oddychaniem w trakcie ich używania, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed stycznością z wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta oraz nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi zaletami są wytrzymałość, komfort i niewielka waga, która nie przekracza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po każdym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można też wyprać ręcznie (nawet 30 razy!) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla osób pracujących oraz astmatyków

Przyłbicę ochronną zaleca się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, jak również komfort. Osoby starsze, cierpiące na astmę, w podeszłym wieku bądź aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maski ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Mini Shield nie utrudnia ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Ludzie młodzi z pewnością uznają za atut także to, iż nie blokuje ona funkcji FaceID.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]