Marka Vitberg na przestrzeni lat – początki, rozwój, współczesność

Po więcej informacji o marce Vitberg kliknij tu

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat zajmuje się produkcją aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata badań w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na najróżniejsze schorzenia. Kompletny zestaw składa się z 6 elementów stymulujących i 2 nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, by dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg używane są wyłącznie elementy certyfikowane, w większości dostarczane od polskich dostawców. Obicie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a potem dokładnie testowane przed wysyłką do kupującego.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]