Vitberg opinie, Vitberg

Jak wibroterapia wpływa na organizm? O urządzeniach marki Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość testowania swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]