„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Po więcej szczegółów o marce Vitberg kliknij tu

Przeczytaj rozmowę portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem rozwija swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane do rehabilitacji sportowców, są jednak również dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c 3 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]