fala uderzeniowa, aparat do fali uderzeniowej

Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko używana w kosmetologii, rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, dzięki czemu terapia daje wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle kręgosłupa, zapalenie ścięgien, tzw. łokieć tenisisty czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, co umożliwia zastosowanie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane kontaktowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]