„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli zechcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, niezbędne będzie zakup modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Szyja. Z pomocą tych modułów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]