Oświetlenie do autobusów i pojazdów specjalnych – kto je produkuje?

Interesuje Cię oferta producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie? Skieruj się tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Oświetlenie samochodowe to niezwykle ważny element bezpiecznej podróży pojazdem. Nieodpowiednie ustawienie świateł czy zbagatelizowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować niebezpieczną sytuację na drodze, co często kończący się kolizją. Używanie najwyższej klasy niezawodnych świateł jest konieczne zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia ręczy za bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich producentów wysokiej klasy rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Polski producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy boczne, przednie i tylne

W zasadzie w ofercie OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, tylnych oraz bocznych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, spółka dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są m.in. przez kierujących pojazdami rolniczymi, specjalnymi czy off-road. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez niektóre służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które zauważalnie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających wiele tygodni w podróży. A to ledwie część oferty OE Industry.

Spółka OE Industry dogłębnie analizuje potrzeby swoich odbiorców

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowana kadra ekspertów gotowa urzeczywistnić wizję zamawiającego, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, przez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. Spółka oferuje też wsparcie posprzedażowe. Wskutek budowania kompetentnego zespołu fachowców, drobiazgowych analiz oczekiwań odbiorców oraz zaangażowania w wszechstronne testowanie nowych produktów, spółka OE Industry zdobyła pozycję światowego lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Nasze dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]