Platforma ecommerce shopGold – oprogramowanie sklepu internetowego

Sektor e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie, a na założenie własnego sklepu internetowego decyduje się coraz więcej firm. Ciekawi Cię co może oferować oprogramowanie sklepu internetowego? Sprawdź, na co wypada zwrócić uwagę przy wybieraniu platformy e-commerce.

Sklep internetowy – oprogramowanie shopGold

Rozwój współczesnych technologii sprawia, że uruchomienie dowolnego sklepu internetowego jest teraz niezmiernie proste. Chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem są specjalne platformy, np. shopGold, które umożliwiają szybkie generowanie sklepów internetowych wraz z hostingiem strony. Jak to działa? Wystarczy złożyć zamówienie i zdecydować się na pakiet, odpowiadający naszym preferencjom i profilowi prowadzonej działalności, a potem skonfigurować sklep za pośrednictwem specjalnego panelu. Ostatnim etapem jest wprowadzenie do sklepu oferowanych produktów – i od razu można zacząć sprzedaż! Prosta w obsłudze platforma e-commerce umożliwia budowę przejrzystego i funkcjonalnego sklepu internetowego, z oferty którego chętnie korzystają internauci, co przekłada się na zyski. Platforma zapewnia pomoc techniczną oraz integrację sklepu z innymi systemami.

Czy warto używać oprogramowania sklepu internetowego shopGold?

Platforma shopGold dostępna jest w dwóch wariantach. Obie oferują nielimitowaną liczbę zamówień, klientów oraz produktów, a także mobilną wersję sklepu, kilka wersji językowych, obsługę certyfikatów SSL, funkcjonalność hurtowni i dożywotnie aktualizacje sklepu. Pakiet Standard zapewnia dostęp do pomocy technicznej przez 3 miesiące od zakupu, zaś Pakiet Comfort – przez pół roku. Wersja rozszerzona dysponuje dodatkowo wariantem bezpłatnej instalacji na serwerze oraz umożliwia założenie do 3 sklepów na jednej licencji.