Wszystko co warto wiedzieć o zabytkach i atrakcjach Małopolski znajdziesz online

Na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna uzyskasz więcej szczegółów o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce.

Mimo, że Małopolska to jedno z mniejszych województw w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, dlatego czasem z trudem można odnaleźć się w natłoku informacji o godnych zwiedzenia zabytkach oraz zbliżających się wydarzeniach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Atrakcje w Małopolsce – odwiedź stronę przygotowaną specjalnie dla turystów

Żeby pokazać zainteresowanym atrakcje turystyczne tego województwa, stworzono portal visitmalopolska.pl. Dostarcza on wiadomości nie tylko o najpiękniejszych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, ale też o pokazach i eventach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych planowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Podróżnicy planujący pobyt w Małopolsce już na głównej stronie zauważą mapę, na której w mgnieniu oka wyszukają pensjonaty, hotele i schroniska, zabytki i galerie oraz Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach Małopolski. Portal ułatwia zorganizowanie wizyty na południu Polski także pod kątem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o dworcach kolejowych i lotniskach. Dodatkowo dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, strona przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, regiony agroturystyczne czy piękno parków narodowych i krajobrazowych.

Serwis o atrakcjach turystycznych Małopolski dba także o zagranicznych odwiedzających

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też przyjezdnych z zagranicy, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i pozostałych ciekawych miejscowości. Wiadomości zawarte na portalu dostępne są wobec tego w języku angielskim, ale również w m.in w języku niemieckim, francuskim, słowackim oraz rosyjskim. Niesłychanie pomocna dla cudzoziemców może być też podstrona Rozmówki, gdzie poznają podstawowe słówka i powiedzenia, które pomogą im dogadać się z Polakami w codziennych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wizyty w Polsce. Turyści z zagranicy znajdą tu wykaz konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby w regionie województwa małopolskiego.

Nasze dane kontaktowe:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego