Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Sklep WooCommerce. Uzyskaj więcej informacji

Prowadzisz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się utworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że ekspresowo pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę dano owej wtyczce, ma sporo zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z zastosowaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do większego kręgu odbiorców. Za sprawą instalacji dedykowanych wtyczek poszerza się również ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za towary np. za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia również analizę wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o użycie wyłącznie potrzebnych, przetestowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą również blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowych towarach oraz promocjach lub zamieszczać rozmaite porady i omówienia oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]