pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Powszechność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, że nowi klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych firm, działających jedynie w określonym województwie albo nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie albo w Poznaniu, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoją ofertę ewentualnym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych stosują przeważnie frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę danej miejscowości, przykładowo “malarz kraków”, “sklep sportowy kraków” lub “ciastkarnia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na przedstawienie swojej oferty ewentualnym odbiorcom, przebywającym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO zorientowane są na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz poprawę treści. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]