Zalety cateringu kanapkowego

Jeżeli interesuje Cię dobra oferta finger food cateringu, skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet ogromnej imprezy nie jest kłopotliwa, o ile posiadamy wystarczająco wolnego czasu na kupowanie niezbędnych produktów, a także późniejsze samodzielne przyrządzanie z nich smakowitych przysmaków dla zaproszonych gości zabawy. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to też, że trzeba porzucić zamiar świętowania istotnej rocznicy. W takim przypadku rekomendujemy zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – umożliw gościom prowadzić swobodną konwersację

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, jednak zamawiają ją regularnie także rozmaite instytucje oraz osoby prywatne organizujące prestiżowe spotkania. Polega ona na dostarczenie na event dań typu finger food, to znaczy drobnych przekąsek, które można zjeść na stojąco i bez użycia sztućców. Idealny finger food nie wymaga nawet użycia talerza – to dosłownie zakąska na “raz”. Finger food to z reguły tartoletki owocowe i warzywne, koreczki albo sandwicze. Ten rodzaj cateringu doskonale sprawdza się na spotkaniach, gdzie zależy nam na kontakcie wszystkich uczestników. Umożliwia on prowadzenie swobodnych konwersacji i jednocześnie nie ogranicza interakcji tylko do osób usadzonych przy wspólnym stole.

Catering z przekąskami – jeden stolik dla wszystkich gości

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni docenią atuty, jakie niesie zamówienie organizacji cateringu kanapkowego zewnętrznemu podmiotowi. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się kłopotów z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia uczestników bankietu. Schłodzone i ciepłe napoje oraz dania leżą na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy mają na to ochotę. Jest to niezwykle wygodne przede wszystkim w małych salach, w których rozstawienie odpowiedniej liczby stolików byłoby problemem. Catering opierający się na przekąskach momentalnie powoduje też, że bankiet ma mniej formalny, przyjemniejszy nastrój. Trzeba uwydatnić, że menu z drobnych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli ekskluzywne kolacje, a przy tym zapewnia więcej opcji dobrania ich do gustów żywieniowych gości imprezy. Co istotne, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz stanowiło największą przeszkodę przy organizacji spotkań w siedzibach firm.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]