Zabudowy samochodowe na zamówienie – o producencie

Sektor związany z transportem wciąż się rozwija, a to z powodu globalizacji, jak również otwierania się kolejnych rynków na eksport i import. Jednoczenie wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, w głównej mierze tych koncentrujących się na modernizacji procesów przewozu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na zapotrzebowanie permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez użycia wózka widłowego) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i innych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce wysokiej klasy, dostarczane przez renomowanych dostawców. Doświadczenie pozyskane na przestrzeni 3 dekad pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie nowatorskich projektów na światowym poziomie, o czym świadczy między innymi sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych do przewozu niezwykle delikatnych towarów.

Producent przyczep – serwis w w punktach ASO i w warsztacie w Malni

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni oraz w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje dokonywane są na terenie krajów UE w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o komfort klientów, którzy wykonują naprawy na własną rękę. Części zamienne do przyczep spółki są stale dostępne, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu usprawnia to serwis zarówno błahych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.