apartamenty w górach

Wynajem apartamentów w górach – gdzie na wakacje?

Nasze góry od wielu dziesięcioleci są chętnie odwiedzane przez turystów z stron Europy i Polski. Rzecz jasna nie powinno to dziwić, gdyż oferowane tam formy wypoczynku potrafią urzec wręcz w dowolny miesiąc roku. Poza sezonem zimowym i letnim, kiedy tutejsze ośrodki letniskowe podejmują tłumy przyjezdnych, Tatry można odwiedzić także jesienią, kiedy niskie partie pasma gór oszałamiają różnorodnością intensywnych barw, oraz na początku wiosny – wówczas największą atrakcją są z pewnością rozkwitające krokusy. W wakacje Tatry zjednują sobie entuzjastów trekkingów i wycieczek po trasach o różnym stopniu trudności, zimą natomiast gwarantują idealne warunki dla narciarzy. Niewątpliwym atutem Tatr jest również znaczna ilość punktów noclegowych o różnym standardzie – w tym komfortowych apartamentów kierowanych do wybrednych turystów.

Apartamenty w górach – Kościelisko, Zakopane oraz Bukowina Tatrzańska

Jeśli idzie o lokalizacje z dużą liczbą apartamentów na wynajem, w Tatrach pierwsze miejsce zajmuje ewidentnie Zakopane. Nie może to dziwić, bo zimowe centrum Polski jest największą, a w związki z tym entuzjastycznie odwiedzaną miejscowością w tych górach – jej rozwinięta infrastruktura odpowiada na potrzeby turystów. Apartamenty w górach znajdziemy również w Kościelisku oraz pozostałych miejscowościach w jego okolicy. Na ilość atrakcyjnych ofert wynajmu apartamentów w górach nie mogą również narzekali urlopowicze zamierzający wypocząć w Białce Tatrzańskiej, gdzie czas można spędzić m.in. w jednym z licznych ośrodków narciarskich. Na liście miejscowości z znaczną liczbą apartamentów na wynajem figuruje też Bukowina Tatrzańska – wieś słynąca zwłaszcza ze sportów zimowych i ciekawej architektury z początku XX wieku.

O czym wypada pamiętać szukając ogłoszeń o apartamentach w górach?

Szukając apartamentów w górach, powinno się zawsze dowiedzieć się, na co możemy liczyć w interesującym nas miejscu – wówczas zagwarantujemy sobie relaks na oczekiwanym poziomie i unikniemy potencjalnych niemiłych niespodzianek w trakcie wyjazdu. Trzeba to uczynić tym bardziej, że firmy prowadzące wynajem apartamentów w górach proponują klientom różne udogodnienia – jak przykładowo dostęp do placu zabaw i basenu, kominek lub wannę z jakuzzi. Nie bez znaczenia jest również kwestia tego, czy do danego apartamentu możemy przyjechać z psem lub dziećmi. Aby odszukać ciekawe oferty spełniające nasze oczekiwania, warto posłużyć się stronami online zbierającymi najlepsze ogłoszenia wynajmu i równocześnie umożliwiającymi też rezerwację terminu.

Nasze dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]