Uszkodzony iPhone może znowu działać! Dostarcz go do Serwisu Apple Warszawa

W tym miejscu dowiesz się, jak zamówić wymianę szybki iPhone 13 Pro.

Laptopy, tablety i smartfony są dziś nierozłączną częścią naszego życia zawodowego oraz osobistego, wobec tego nabywając te akcesoria najczęściej staramy się wybrać te godne zaufania. Taką sławą cieszą się od dekad urządzenia marki Apple, które pomimo swojej dość znacznej ceny w zestawieniu z produktami podobnych firm, co roku pozyskują sobie setki tysięcy nowych klientów. Jednak nawet sprzęt najwyższej jakości może stracić swoje właściwości lub się zepsuć w rezultacie nieuważnego użytkowania. Ale nie oznacza to, że z miejsca powinno się wymienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Musisz wymienić szybkę? Dostarcz smartfon do Serwisu Apple Warszawa

Kto miał produkty Apple wie z pierwszej ręki, iż sprzęt ten działają bez szwanku przez wiele lat, jakkolwiek nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które powstają z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie otrzymuje prośby o wymianę baterii, która po latach nie w pełni się ładuje, wymianę szybki przedniej i tylnej, rozbitych na skutek upadku telefonu ze sporej wysokości, a także wymianę innych małych podzespołów jak niereagujący przycisk HOME lub niesprawny układ U2. Eksperci serwisu będą wsparciem też w razie zamoczenia iPhone’a czy konieczności odzyskania z niego utraconych danych.

Kiedy wygaśnie gwarancja korzystaj z usług Serwis Apple Warszawa

Dopóki iPhone jest na gwarancji większość napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych serwisach Apple. Przeszkody zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, gdyż usunięcie nawet błahych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na obszarze naszego kraju, z reguły w sporych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnią praktyką nawet w godzinę potrafią przeprowadzić naprawę smartfonów tej marki zarówno nowej, jak i starej generacji, zakupionych na przestrzeni zeszłej dekady, jak przykładowo: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XS MAX oraz XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 czy iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu iPhone’a i nie masz możliwości przynieść go do punktu osobiście, znajdź fachowców, którzy przyjmują zlecenia naprawy telefonów Apple przesłanych kurierem. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Nasze dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555