Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Sala ślubna - zobacz pełną ofertę.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybranie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten niezwykły wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – postaw na wszechstronną obsługę

Poszukując miejsca na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić parę dość istotnych czynników. Na początek musi znać liczbę uczestników wesela, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie łatwy. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, dekoracja sali i wybranie menu. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządza się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się niesamowitą oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad stu gości. Przyjęcie może zostać zorganizowane także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30-40 minut.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]