Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Korzystna oferta przyjęcia w plenerze znajduje się tutaj.

Kiedy ktoś myśli o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to również komunie, „osiemnastki” czy ceremonie chrztu. Kiedy wykaz gości jest długi, zwykle nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz upichcić przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji pozostaje nam wynająć odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom imprezy odpowiednie warunki

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. przyjęcie imieninowe czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, gościom należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast imprezy, w których znaczną część gości będą stanowić najmłodsi, między innymi komunie bądź chrzciny, rekomenduje się zorganizować w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie zmęczą się tak szybko świętowaniem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania podawane gościom także powinno się dopasować do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z pomocy firmy cateringowej, która zadba o smakowite menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w królewskim stylu

Znalezienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w nieomal dworskim stylu urządzane są tu chrzciny, komunie i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można pomieścić łącznie do 130 osób. Natomiast jeśli przyjęcie ma być zorganizowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści nawet ponad 300 gości. Co ważne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia dań, przez ustawienie i dekorację stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i kucharzy.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]