Projekty budowlane – skorzystaj z usług pracowni architektonicznej

Chcesz sprawdzić, kto przygotowuje projekty budowlane Kraków? Koniecznie zajrzyj tu.

Biuro projektowe świadczy rozległy wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które pragną zamieszkać w praktycznym i komfortowym domku, ale też adresuje swoją ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie nadzorować przebieg robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu bądź zaproponować aranżację już wybudowanych mieszkań.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro projektowe?

Szukasz nieszablonowych, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród innych budowli w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a równolegle nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków publicznych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, kawiarnie, apartamenty na wynajem czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Układ przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może też opracować plan praktycznych i przestronnych szaf wnękowych, które umożliwią najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]