Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Masz trudności z wykonaniem projektów wnętrz Kraków? Zleć to profesjonalistom

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]