Profesjonalna opieka nad grobem

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na www.pong-malopolska.pl

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które musimy opłacić osobom opiekującym się grobami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała grób co trzydzieści dni, musimy liczyć się z wydatkiem około 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są również od wielkości nagrobków, a najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]