Monitorowany parking w Balicach – czy warto z niego skorzystać?

Co warto wiedzieć o Balice parking?

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]