Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Doradztwo przetargi publiczne. Dowiedz się więcej na doradztwo-przetargi.pl.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa nieraz ma charakter kompleksowy oraz obejmuje niemalże wszystkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach mieści kolejność aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu warto zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są nienagannie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają także duże doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz radą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Nasze dane kontaktowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]