Jakie projekty stworzy architekt?

Na https://joannaklusak.com możesz uzyskać pomoc architekta Kraków

Budowa domu to na pewno najważniejsza rzecz dla każdego z nas. Warto zatem dokładnie to obmyślić i pamiętać o poradach specjalistów. Największy wpływ na to, jakie skutki przyniosą podejmowane przez nas działania, wywrze z pewnością projekt domu. Możemy co prawda wybrać stworzony już projekt, ale by mieć gwarancję, że dom będzie taki jak sobie wymarzyliśmy, warto skorzystać z porad architekta. Z uwagi na fakt, że wielu z nas nie wie, czym rzeczywiście się zajmuje, należy powiedzieć o tym parę słów.

O czym nie zapominać przed rozmową z architektem?

To, czy realizacja spełni nasze potrzeby, jest zależne zwłaszcza od rezultatów spotkania z architektem. Przychodząc do architekta powinniśmy wiedzieć, jakich zalet spodziewamy się po budowanym domu oraz umieć opowiedzieć mu o tym. Należy też zapoznać się z głównymi ustawami dotyczącymi budownictwa – przez to szybciej się dogadamy z architektem. Nie trzeba jednak się stresować, ponieważ w przypadku problemów możemy poprosić go o pomoc.

Architekt przygotuje projekt wykonawczy i budowlany

Najpierw architekt przygotuje projekt budowlany. Właśnie ten dokument zostanie wzięty pod uwagę przez urzędników przed daniem nam pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Muszą znaleźć się w nim technologie, na których oprze się nasza budowa. Projekt wykonawczy wykorzystamy natomiast do zatrudnienia ekipy budowlanej i będzie niezbędny podczas odbioru budowy. Zawartość tych dokumentów ustalają odpowiednie przepisy.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]