parking lotnisko kraków balice

Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Możliwość dotarcia nawet w najbardziej oddalone miasta naszego globu, szybkość i komfort – to główne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zdobył ogromne uznanie. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć setki kilometrów. Tak długą drogę najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu przygotować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój samochód, bo parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji telefonicznej, dzięki której nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie pojazdu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia załogi

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Oprócz tego kierowcy mogą uzyskać pomoc pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]