Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Zleć organizację imprez firmowych.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne i pikniki dla pracowników i ich rodzin, mające za zadanie zbudowanie silnych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby uczcić zdobyte kontrakty, jak również różnorodne konferencje, gale dla partnerów biznesowych oraz szkolenia. Takie wydarzenia wymagają należytego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

O czym pamiętać wybierając miejsce na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie mamy w budynku firmy przystosowanych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich bankietu, trzeba rozejrzeć się za ofertami najmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru planowanego wydarzenia. Ważne spotkania dla akcjonariuszy marki, w czasie których świętowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Wypada przy takich okazjach urządzić event w nietuzinkowym miejscu, które dobitnie podkreśli prestiż uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskiej okolicy sali warto wybrać lokal, zlokalizowany nieopodal bogatej bazy hoteli, do której bez przeszkód można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej

Podczas planowania imprezy firmowej nie wolno nie uwzględnić tak ważnej kwestii, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku dobrej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w umówioną lokalizację wyśmienitych dań dla obecnych, ale również doradzi w sprawie menu i zajmie się ustawieniem stołów. Podczas prestiżowych bankietów wskazane jest też zapewnienie gościom doskonałej obsługi. Warto zatem korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i idealnie wyglądające na talerzu dania.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]