Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Catering na imprezy Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle modne ostatnio eventy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego dnia w różnych punktach kraju mają miejsce benefisy, sympozja bądź bankiety. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przygotowane i smakowite posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Smaczne potrawy, wykwalifikowana obsługa – o cateringu na imprezę

Wybrałeś już punkt, w którym odbędzie się piknik lub masz zarezerwowaną salę na imprezę? Świetnie! Teraz trzeba zadbać o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych gorących dań, napojów i przekąsek. Weź pod uwagę, że na czas ważnych bankietów w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i liczyć na to, że uczestnicy obsłużą się sami. Jakość oprawy wydarzenia jest istotna – właściwy rozkład stolików, stosowne akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu z pewnością docenią dodatkowo, jeśli posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Porady dotyczące menu i nie tylko – zalety cateringu imprezowego

Atutem skorzystania z usługi cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi świetne posiłki, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną przywiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas wydarzenia. Na życzenie klienta, na ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą zabawić uczestników demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, by prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W toku ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie potrawy, napoje oraz przekąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]