Czyszczenie grobów

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź http://www.pong-malopolska.pl

PONG Małopolska zajmuje się profesjonalną opieką nad grobami na obszarze Małopolski – ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i okolic. Oferta PONG Małopolska skierowana jest do osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie zajmować się grobami swoich najbliższych. PONG Małopolska oferuje swoje usługi zarówno w odniesieniu do grobów ziemnych, jak i nagrobków kamiennych, na wszystkich cmentarzach, bez względu na ich charakter wyznaniowy. PONG Małopolska cieszy się wieloletnim doświadczeniem, które wpływa na wysoką jakość oferowanych usług i pełen profesjonalizm. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta, firma PONG współpracuje z pracownią florystyczną, mając na uwadze odpowiednio dobraną dekorację grobów do pory roku. W zależności od potrzeb klientów, firma PONG oferuje jednorazowe, jak i stałe usługi.

Co oferuje PONG Małopolska?

Oferta PONG Małopolska obejmuje swoim zakresem szerokie spectrum usług. Podstawowa usługa dotycząca porządkowania nagrobków kamiennych, obejmuje między innymi usuwanie starych zniczy oraz zamiatanie i mycie. Ponadto, klienci mogą również liczyć na prace porządkujące otoczenie dookoła grobu. Wyłączając porządkowanie grobu według zaleceń klienta, PONG Małopolska oferuje dodatkowo mniejsze prace montażowe – instalowanie ławeczek.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]