Czym zajmuje się biuro detektywistyczne?

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Doświadczona firma detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka bądź ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na łatwiejsze zdobycie cennych danych.

Kto najczęściej korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby pragnące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w efektywny i szybki sposób zdobyć potrzebne informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają też doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.