Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Jeżeli potrzebujesz zamówić serwis okien, zajrzyj na www.serwismeteo.pl

Cyklicznie zlecany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle działają też warunki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]