Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Catering weselny Kraków - zajrzyj tu po więcej informacji o tej usłudze.

Przyjęcia okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzty, komunie bądź śluby, od lat nie są już urządzane w domu jedynie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na których bawi się nieraz ponad sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić menu, a potem przygotować i dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie planowane jest na kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło spore zapotrzebowanie na catering weselny.

Dlaczego opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie imprezy weselnej to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na rozsyłanie zaproszeń, wybór wystroju sali, ustalanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zamówienia odpowiedniej ilości trunków oraz zakąsek serwowanych w czasie przyjęcia, a co najistotniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich przy stole. na weselu musi mieć znakomitą oprawę. Goście bowiem oczekują tego, by stoły były prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, dania były wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również by kelnerzy w profesjonalny sposób podawała gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych managerów, kelnerów i kucharzy, obytych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, zarówno w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie posiadają przygotowane wstępnie menu proponowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków odpowiadających konwencji wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo otrzymać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość samodzielnie ułożyć menu z proponowanych potraw. Trzeba jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe propozycje i częstokroć na prośbę klienta podejmują się przyrządzenia unikalnych kompozycji dań.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]