Catering okolicznościowy – organizacja imprez rodzinnych może być prostsza!

Na lastrada.pl zamówisz catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to liczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także uraczyć ich dobrymi daniami i trunkami. Możesz postarać się przyszykować je samodzielnie, jednakże przy dużej liczbie zaproszonych ciężko jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Poza tym to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie służyć za kelnera bądź siedzieć w kuchni. Dlatego przygotowanie menu na rodzinne święta polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest już wymagane

Gdy przywołuje się cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o imprezach firmowych bądź cateringu na wesele. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i dopiero przy naprawdę znacznej liczbie zaproszonych rozważał on opcję zamówienia fachowej pomocy w tym zakresie. Działo się również tak dlatego, że przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a często nawet tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajęciem sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się na dzierżawę lokalu czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym ogrodzie albo mieszkaniu, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce profesjonalnie przyrządzane dania.

Catering okolicznościowy – obsługa komersów, chrzcin oraz komunii

Catering okolicznościowy jest usługą na każde rodzinne wydarzenie (i nie tylko!). Zawodowi kucharze bez problemu zaplanują menu pasujące do charakteru imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na komunię, na rocznicę ślubu czy na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa studniówek, półmetków oraz komersów. Poszukując firmy świadczącej tę usługę zalecamy postawić na taką, która będzie mogła zaadaptować menu do potrzeb i portfela zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając profesjonalnych kelnerów czy pomagając w ułożeniu i przyozdobieniu stolików.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]