Catering na dowóz – organizacja wydarzeń i przyjęć na najwyższym poziomie

Catering w Krakowie - więcej szczegółów o tej usłudze.

Kiedy planujesz ważne wydarzenie biznesowe bądź rodzinne, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę gości, na ogół nie będziesz mógł na własną rękę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując popularne przekąski oraz soki w najbliższym sklepie – prestiżowe imprezy zazwyczaj wymagają właściwej oprawy również w kwestii potraw. Wtedy nie godzi się położyć na stolikach uczestników najzwyklejszych herbatników i słodkich napojów. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Catering okolicznościowy oraz dla firm – katalog usług doświadczonych catererów

Podmioty oferujące usługi cateringowe przeważnie świadczą parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji urodzin, chrztów lub ślubów. Oferty te są szczegółowo dobrane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego najczęściej różnią sięmiędzy sobą np. kosztem i wykazem posiłków dostępnych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić własne oczekiwania, lecz zarazem być także otwartym na jego propozycje. Przecież dla caterera organizacja imprez rozmaitego typu to chleb powszedni, a doświadczenie zdobyte w tej branży powoduje, iż może on znaleźć rozwiązania, które przypadną do gustu ogółu zaproszonych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej to spora oszczędność czasu

Przygotowanie posiłków nawet dla skromnej grupy gości może być dużym problemem, głównie wówczas, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na skoordynowanie innych ważnych aspektów eventu. Jest to również sposobność podania gościom wyjątkowych potraw przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Warto przy tym podkreślić, że istotnym przymiotem posiłków, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja na talerzu. Co więcej podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają również własną ekipę zawodowych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]