Często wymieniasz walutę? Kantor online to usługa dla Ciebie!

Korzystna oferta internetowej wymiany walut.

Jeszcze dziesięć lat temu jedyną drogą wymiany waluty była wizyta w kantorze albo w placówce bankowej – na te pierwsze nadal można się natknąć w galeriach handlowych czy przy supermarketach! Jednak w ekspresowo przekształcającej się rzeczywistości, klienci chcą wymieniać obcą walutę bez potrzeby ruszania się z domu i ponosząc przy tym mniejsze wydatki, dlatego też pojawiły się kantory online, które na to pozwalają.

Kantor wymiany walut przez internet to mniejsze spready

Funkcjonowanie kantoru online jest tak samo nieskomplikowane jak fizycznego kantoru. Użytkownik loguje się do serwisu na zarejestrowany przez siebie profil, a następnie wpłaca do swojego panelu kapitał, który chce wymienić na konkretną walutę. Zaletą kantorów wymiany walut online jest w głównej mierze to, iż wymianę można zlecić w nim w każdej chwili, a sama wymiana walut ma miejsce już w porze pracy kantoru po aktualnych kursach, ustalanych w oparciu o informacje zaczerpywane z Forex w kilkusekundowych interwałach, a nie – jak to bywa w przypadku tradycyjnych kantorów – po średnim kursie, na ogół z minionej doby. Następnym i nadzwyczaj znaczącym atutem kantorów online są mniejsze spready aniżeli te proponowane przez instytucje bankowe oraz kantory tradycyjne. Przewalutowanie w tych ostatnich polskiego złotego (w zależności od indywidualnego cennika) może zakończyć się uiszczeniem spreadu na poziomie nawet 4-5%, natomiast w kantorze wymiany walut online spready z reguły nie przewyższają 2%. Kantory online oferują także kilka specjalnych usług stosowanych przez użytkowników, np. posiadają opcję transakcji odroczonej realizowanej w określonym przez nabywcę dniu czy też takiej, w której nabywca zleca wymianę waluty po wskazanym przez niego kursie (wymiana jest realizowana dopiero wówczas, kiedy ustalony przez klienta kurs będzie taki sam jak ten na rynku).

Kantor internetowy – usługa dla studentów zagranicznych oraz kredytobiorców

Kantory wymiany walut online to opcja dla wszystkich lubiących komfort oraz znaczną autonomię w dysponowaniu swoim kapitałem. Wykorzystują je też kredytobiorcy spłacający zobowiązania wzięte w walucie obcej oraz osoby zatrudnione bądź uczące się za granicą. Jednak nim postanowimy powierzyć swoje pieniądze kantorowi internetowemu, warto sprawdzić jego renomę oraz poziom bezpieczeństwa, m.in. poprzez weryfikację na portalu KNF, czy jest on wpisany do rejestru Komisji jako instytucja płatnicza.

Nasze dane kontaktowe:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]