Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Na flobo.io znajdziesz więcej informacji o Flobo - robocie do obsługi należności.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla największych firm

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niezwykle potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie natrafiają na problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie wiesz czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, dlatego doskonale sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]