Designerskie meble z litego drewna – wyraź swoją indywidualność

Jeśli potrzebujesz mebli loftowych, koniecznie sprawdź https://stfurniture.com/sklep/.

Nasze domy i sposób, w jaki je urządzamy, potrafi sporo zakomunikować o naszej ulubionej stylistyce, osobowości oraz o tym, jak rozumiemy komfort. Konsumentów nie podoba się już asortyment popularnych sieci sklepów meblarskich, w których można dostać standaryzowane meble, sporządzane w setkach tysięcy egzemplarzy, identyczne dla polskich klientów, jak i tych z pozostałych stron Europy. W związku z tym szukamy mebli, które nie tylko będą wyrażać naszą osobowość, ale także okażą się funkcjonalne. Taka jest właśnie oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Minimalistyczne meble – wytwarzane z pasją

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 r. i jej trzonem para projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jednak unikatowe meble produkowane przez studio STF to rezultat dokładnej pracy większego teamu pracowników, składającego się z rzemieślników, technologów oraz konstruktorów. Studio Swallow’s Tail z ogromną dbałością podejmuje się procesu wytwarzania nowych linii mebli, przeznaczając każdej fazie – od początkowego szkicu, przez projekt konstrukcji, aż po dobór stosownego gatunku drewna – sto procent zaangażowania. To niezwykłe dopracowanie najmniejszych detali każdego projektu sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że projekty tej marki otrzymały sporo nagród z dziedziny designu i można oglądać je na targach wnętrzarskich w Polsce i za granicą (między innymi w Paryżu, w Łodzi lub w Kolonii).

Rzemieślnicze meble z drewna studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je kupić?

Dowolny produkt Swallow’s Tail Furniture, również meble dla dzieci, można nabyć wprost ze strony internetowej studia. Nie licząc funkcjonalnych biurek, stolików kawowych i stołów do jadalni, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też ławki, komody oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy luster oraz tealighty). Warto zaznaczyć, że zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można opłacić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można kupić także w salonach meblowych w Europie (między innymi w Niemczech czy w Irlandii) oraz na terenie całej Polski (np. w w Warszawie, we Wrocławiu czy w Katowicach).

Nasze dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]