Jakie składniki zawiera pieczywo?

Jeśli potrzebujesz pieczywa Kraków, koniecznie wejdź na https://www.piekarniapochopien.com/wyroby-piekarnicze.html.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej kulturze. Wytwarzane jest z soli, wody, mąki, mleka, środków spulchniających (najczęściej zakwasu chlebowego lub drożdży) i wszelakich dodatków ulepszających smak wypieków, takich jak mak, sezam lub słonecznik.

Dlaczego należy spożywać pieczywo?

Pieczywo to pożywienie bardzo bogate w mnóstwo najróżniejszych składników energetycznych i odżywczych, niezbędnych do poprawnego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą przede wszystkim aminokwasy, białka i węglowodany. Należy wspomnieć jednocześnie o błonniku, jak również wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej nabywać pieczywo w tradycyjnych piekarniach. Ma się wtedy gwarancję, że spożywane produkty długo zachowają świeżość.
Z wyśmienitych wyrobów i niezwykłej troski o klienta słyną przede wszystkim piekarnie krakowskie, sławiące się nieustającym zaufaniem kupujących. Sprzedawany w nich chleb robiony jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co daje gwarancję wyśmienitego smaku i najlepszej jakości użytych składników.

Nasze dane kontaktowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]