Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Pełna oferta wypraw w góry znajduje się w tym miejscu.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia bezpieczne i świetnie opracowane wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Planujemy wyprawy, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. By wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ponadprzeciętnej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Umożliwiają zarazem realizację pragnień i poznanie swoich reakcji w ciężkich warunkach. Firma korzysta z profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wskroś specyfikę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z członkami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]