Pomysł na integrację pracowników – spływ kajakowy po Dunajcu

Spływ kajakowy Dunajcem to znakomita metoda spędzania wolnego czasu, którą docenią wszyscy entuzjaści aktywnego wypoczynku. Spływ na Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica gwarantuje niezapomniane przeżycia i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla rozmaitych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i firm, które chcą zorganizować integrację dla pracowników. Planujesz podróż w góry i na trasie Twojej wyprawy leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie wolno Ci przegapić.

Dlaczego warto zdecydować się się na spływ kajakowy na Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która daje znakomite warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu sprawia, iż spływ kajakowy Dunajcem staje się niesłychanie popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece występują też przeróżne gatunki ryb, które można zobaczyć w czasie spływu, a przepiękne panoramy zachwycają. Spływ prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Żeby uczestniczyć w spływie, niezbędne jest sygnowanie regulaminu wypożyczalni oraz stosowne przeszkolenie. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy po Dunajcu – wypoczynek w sercu Pienin

Organizator spływówkajakiem na Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram lub gumowe kajaki Gumotex Palava, wiosła, kamizelki, kaski i hermetyczne opakowania. Ze sobą należy wziąć koszulkę i spodenki do przebrania, sportowe obuwie, jak również ręcznik. Oprócz tego przy pakiecie Comfort zapewniony jest przewóz busem ze Szczawnicy.