Producent blach dachowych – kompleksowa obsługa dla budownictwa

Producent blachodachówek - dowiedz się co może Ci zaproponować.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powoli wypierają z rynku montowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki ceramiczne i betonowe. Wiele atutów tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniło się do tego, iż są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale też dla deweloperów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z paru powodów. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachu, a przy tym też ułatwia przewóz oraz wyładunek tych elementów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich perfekcyjne ułożenie zajmuje na ogół o wiele więcej godzin. Następną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, również bardzo skomplikowanej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starszymi obiektami, głównie dlatego, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się również większą szczelnością. Oprócz tego łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek i pokryć dachowych

By zamówić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, zlokalizowanych w obrębie 4 województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego. Produktem flagowym marki REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się dużą odpornością na powstawanie porysowań, korozję, a także uszkodzenia mechaniczne. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, dlatego nie licząc swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (m.in. włazy dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych producentów.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08