Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Więcej informacji o podporach szalunkowych

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niewykonalne. W jaki sposób są stosowane? Kiedy warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich przeznaczenie

Pośród szalunków odróżniamy deskowania ścienne, do wykopów oraz podpory stropowe. Ten ostatni typ stosowany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego można pokryć strop betonem i właściwe jego uformowanie. Istotną funkcję pełnią też stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezbędne w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wykonywane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala stosować je w różnych sytuacjach. Standardowo na rynku dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną trwałością, są też proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Wśród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także moduły produkowane przez firmy Pionart, Hunnebeck czy Olan. Na szczególną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się nowatorskimi rozwiązaniami, znakomitą jakością oraz przemyślaną strukturą. Podpory stropowe Peri są przystosowane do używania nawet w niekorzystnych warunkach. Obecnie dużo firm budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – przystępne ceny sprawiają, że usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]