Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Dowiedz się, gdzie kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio, wejdź na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Podmiotów wytwarzających kawę są setki, jakkolwiek Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył nieduży sklep, w którym prażono ziarna kawy i sporządzano ich autorskie mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca obywateli miasta. Wiek później marka Lavazza wciąż oczarowuje jakością swoich kaw, ustanawiając wzorce również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki smak

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, pysznej kawy zajmuje jedynie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak używać wyłącznie z kompozycji smaków wytwarzanych przez tę firmę. Aktualnie w sprzedaży kupić można niemało odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one nieco tańsze, ale wciąż cechują się bardzo dobrą jakością.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do szeregu popularnych ekspresów tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Cremoso Invidia lub bezkofeinowa Genova Decaffeinato), jak i napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), czekolady (Mokaccino) oraz kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]