Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Zamów słoiki z kranikiem

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego można je użyć? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranem jest wspaniała ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, soków, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]