Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Więcej szczegółów o drukarka 3D dystrybutor uzyskasz tu.

CadXpert jest jedną z wiodących na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem są usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Dostępne w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLS, SLA, DMLS, PolyJet i FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots i urządzeń firmy Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę instrumentów do drukowania przestrzennego – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Ultem 9085, Antero 800 NA oraz inne (biokompatybilne, elastyczne, inżynieryjne, dentystyczne itd.). Poza akcesoriami oraz materiałami eksploatacyjnymi firma CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i inne tworzywa stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D profesjonalne oraz biurkowe

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do przedsiębiorców, specjalistów i reprezentantów rozmaitych branż (urządzenia marki Stratasys), jak i nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot). CadXpert prowadzi sklep online, udostępnia także showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaciekawieni procesem wydruku przestrzennego, potrzebują omówić z profesjonalistami swoje projekty lub możliwości techniczne konkretnego urządzenia z oferty sklepu, powinni przyjechać do małopolskiego punktu. CadXpert zapewnia także szeroką obsługę posprzedażową: pomoc techniczne i merytoryczne, przeszkolenie w obsłudze zakupionych urządzeń czy serwis (w tym również pogwarancyjny).

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych koncernów

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Profesjonalna drukarka lub skaner kosztują tyle, iż nawet niewielka lub średniej wielkości firma może sobie na nie pozwolić. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D szybko się zwróci – w obrębie branż, jak m.in. motoryzacja, medycyna, stomatologia czy odlewnictwo, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast outsourcingu tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor urządzeń do drukowania 3D dynamicznie ewoluuje – wraz z postępem idą nowe technologie i możliwości, na które niegdyś było stać wyłącznie ogromne korporacje. Dziś – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich posiadają także mniejsze firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Sprzęt do drukowania przestrzennego są ciągle ulepszane i rozwijane, z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma szereg zalet, do głównych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji i obniżenie kosztów.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]