Sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej i pielęgnacji koni

Poszukujesz sklepu jeździeckiego online? Koniecznie musisz skierować się tu

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online przybierają na popularności, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep jeździecki online

Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też siodła, derki, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest znaleźć w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]