Rolety okienne na każdą kieszeń

Brak Ci pomysłu na nowoczesne i modne urządzenie swojego wnętrza? Jeden, niedrogi produkt może całkowicie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. Mowa o wewnętrznych roletach okiennych. Za sprawą tej przesłony możesz dodać kolorytu dowolnym wnętrzom albo nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Profesjonalista z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety okienne?

Wewnętrznych rolet okiennych jest wiele rodzajów. Można je dzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wytworzone z nowoczesnych tkanin, które charakteryzują się różnym zakresem przepuszczania światła. Jest to najczęściej poliester – prosty do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu.
Z uwagi na zastosowanie klasyfikujemy rolety na ścienne oraz okienne. Inny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym rodzajem są rolety dzień noc typu 100% zaciemnienia bądź zebra.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi typ jest rekomendowany do okien o niestandardowych wymiarach, z większą ilością segmentów albo wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli idzie o wzornictwo, to design rolet jest zgodny z aktualnymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety okienne – czy są tanie?

Ze względu na fakt, że rywalizacja na rynku rolet jest duża, tak jak stale rosnące grono producentów, aktualnie rolety możesz nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Regularna cena jest niewysoka, a do tego zdarzają się również akcje specjalne i promocje, kiedy produkt udaje się kupić z dodatkową zniżką. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo na każdą kieszeń.
Bogata kolorystyka, bezinwazyjny montaż i nowoczesne projekty powodują, że taka przesłona na okna jest coraz popularniejsza. Cena w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjna, stąd miłośników takiego pomysłu na urządzenie wnętrz nie brakuje.